طراحی سایت فرش کاشان

 

طراحی سایت فرش کاشان

طراحی سایت فرش کاشان، توسط تیم طراحی سایت این سافت. این سایت در زمینه فروش آنلاین فرش ماشینی از کارخانه فعالیت می‌کند. همچنین برای خرید می‌توانید مبلغ خرید را در زمان تحویل پرداخت کنید. فرش کاشان عرضه مستقیم انواع فرش ماشینی از کارخانه. انواع فرش 1500 شانه تراکم 4500 و فرش 1200 شانه. تراکم 3600 و فرش 700 شانه با تراکم 2550 دارد. سایت فرش کاشان یکی از قدیمی‌ترین سایت‌های فروش فرش در کاشان است. این مجموعه با سابقه فروش 8 ساله فرش به صورت اینترنتی یکی از بهترین‌ها است.

  • طراحی قالب اختصاصی
  • ریسپانسیو (واکنشگرا)
  • زبان طراحی سایت Php
  • هاست اختصاصی 3 گیگابایتی لینوکس
  • مدیریت حرفه‌ای
  • سئو تخصصی
  • AMP حرفه‌ای

 

آدرس سایت: https://Carpet-co.ir

 

فرش کاشان یکی از مجموعه‌های خوب در کاشان است. این مجموعه با هدف ارائه فرش بدون واسطه به خریدار در کاشان فعالیت می‌کند. آدرس این مجموعه: کاشان – شهرک صنعتی سلیمان صباحی است. برای خرید می‌توانید از طریق سایت فرش کاشان خرید کنید. و یا با شماره تلفن 09135682254 تماس بگیرید. پشتیبانی و فروش به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته انجام می‌شود.

خرید فرش کاشان

برای خرید مستقیم فرش کاشان از کارخانه می‌توانید از سایت فرش کاشان خرید کنید. محصولات فرش کاشان دارای نماد استاندارد اروپا CE و استاندارد ایران است. فرش کاشانکلیه محصولات خود را 60 ماه ضمانت می‌نماید. همچنین فرش کاشان کلیه محصولات خود را ضمانت بازگشت می‌کند. و در صورتی بروز هرگونه مشکل شما می‌توانید فرش خریداری شده را برگشت دهید. این مجموعه سابقه 8 ساله در فروش اینترنتی فرش در ایران دارد.

خرید فرش از کارخانه

برای خرید فرش ماشینی به جنس نخ دقت کنید. فرش کاشان با عرضه محصولات 1500 شانه و 1200 شانه با نخ درجه یک خارجی. سعی در جلب رضایت شما مشتریان دارد. این مجموعه با استفاده از بهترین نخ اکرلیک یک فرش بدون پرز و حساسیت و بسیار لطیف. را به شما عرضه می‌نماید. شما مشتریان عزیز می‌توانید محصولات فرش کاشان. را با خیالی راحت از جنس و کیفیت خریداری نمایید.

امتیاز دهید portfolio

نمونه کارهای مشابه