ارتباط با شرکت این‌ سافت

درباره این سافت، شما مشتری گرامی می‌توانید. در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته با واحد پشتیبانی این سافت در ارتباط باشید. هدف ما رضایت شما مشتریان گرامی است. در این سافت نیروی انسانی یک سرمایه با ارزش تلقی می‌گردد. و این سرمایه‌ را جوانان پویا تشکیل داده‌اند. این سافت در زمینه طراحی سایت. سئو سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، آموزش سئو، طراحی گرافیک. و تولید محتوا فعالیت می‌کند. برای مشاوره رایگان با شماره 09215006145 تماس بگیرید.

درباره این سافت

این سافت یک مجموعه طراحی سایت و برنامه نویسی است. که هدف ما تغییر و تحول در صنعت طراحی و برنامه نویسی در ایران است. ما همیشه در حال بروز شدن هستیم. از اینکه بتوانیم شما را خوشحال کنیم. و باعث پیشرفت کسب و کار شما شویم. به خود می بالیم، ما هدفی جز رضایت مشتریان خود نداریم. و خوشحال هستیم که می توانیم راه‌های جدیدی را برای شما ایجاد کنیم.

این سافت از سال 1396 فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و سئو سایت شروع نمود. در حال حاضر خدماتی از قبیل طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی دارد. سئو سایت، آموزش سئو، طراحی گرافیک، و تولید محتوا را در برنامه دارد. در این شرکت نیروی انسانی یک سرمایه با ارزش تلقی می‌گردد. و این سرمایه‌ را جوانان پویا تشکیل داده اند. هدف ما رضایت شما مشتریان گرامی است.

 

اینستاگرام این سافت

instagram.com/insoft.ir

فیسبوک

facebook.com/insoft.ir.9

توئیتر

twitter.com/insoft_co

تلفن پشتیبانی این سافت

6145 500 0921

هفت روز هفته به صورت 24 ساعته

تلفن این سافت

8524 5542 031

روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه 8 الی 17

5/5 - (4 امتیاز)
error: Content is protected !!