تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگلی، شاید فکر کنید که تبلیغات تلویزیونی بهتر است. بله بهتر است. اما اگر هزینه یک تبلیغ تلویزیونی را با تبلیغ در گوگل مقایسه کنید. متوجه می‌شوید. که هزینه تبلیغات در گوگل خیلی خیلی کمتر است. در واقع در یک تبلیغ کوتاه تلویزیونی بیش از چند صد میلیون فقط بابت نمایش تبلیغ می‌دهید. هزینه‌های تولید تیزر و… به کنار است. اما تبلیغ در گوگل، در بدترین حالت ممکن برای یک ماه حدود چند میلیون است. آن هم در شرایطی که هزینه دیگری ندارد. پس تبلیغ در گوگل نسبت به خیلی از راه‌های دیگر تبلیغاتی ارزان‌تر و به صرفه‌تر است.

 

اطلاعات بیشتر:

  • امکان نمایش تبلیغ فقط در ایران
  • دریافت گزارش لحظه‌ای، هفتگی و ماهانه
  • مدیریت زمان، مکان و بودجه
  • امکان تعیین سقف بودجه روزانه
  • ارائه گزارشات تحلیلی و دقیق
  • امکان تبلیغ همزمان در محیط فارسی و انگلیسی
  • امکان تغییرات در هر زمان

تبلیغات گوگلی ارزان

سریع‌ترین راه افزایش فروش سایت

همیشه یک راه سریع برای کسب درآمد تبلیغات در گوگل است. شما می‌توانید به سادگی، یک شبه ره صد ساله بروید. بله گوگل ادز بهترین و به صرفه‌ترین تبلیغ در ایران است. اگر شما به راه‌های تبلیغات در ایران نگاه کنید. و به این موضوع دقت کنید. که راه به فروش بیشتر می‌انجامد. متوجه می‌شوید. که تبلیغات Google Ads یک راه امن، راحت، آسان و بدون ریسک است. زیرا نرخ تبدیل این تبلیغ از سایر تبلیغات بیشتر است. سئو سایت.

 

تبلیغات در اینستاگرام

متاسفانه مردم ما با نگاه به برخی از شرکت‌های بزرگ فکر می‌کنند. تبلیغات در اینستاگرام و بلاگرها مفید است. اما این موضوع حداقل در ایران نتیجه عکس داده است. زیرا مردم ایران لجباز هستند پس نمی‌توانید مردمی که لجباز و حسود هستند. را با بلاگر تشویق به خرید کنید. مردم ما عاشق خرید ارزان قیمت توسط خودشان هستند این موضوع با تبلیغات هماهنگ است. زیرا مشتری با سرچ در گوگل و بررسی سایت‌های مختلف. اقدام به خرید می‌کند. پس حس رضایت بیشتری دارد.

تبلیغات گوگلی در کاشان

تبلیغات در کاشان، اگر در کاشان هستید. و می‌خواهید برای سایت‌تان تبلیغات گوگلی بزنید. ما در مجموعه این سافت آماده همکاری با شما هستیم. هزینه تبلیغات براساس دلار بوده است. و در صورت نوسان دلار قیمت‌های سایت تغییر خواهند داشت. همچنین لازم به ذکر است. ما در این سافت در تمامی مراحل در کنارتان هستیم. شما می‌توانید برای عقد قرارداد با ما به دفتر ما در کاشان مراجعه نمایید. تلفن مشاوره: 09215006145 طراحی سایت است.

 

سفارش تبلیغات گوگلی

ما در مجموعه این‌سافت مفتخریم که در کاشان کار می‌کنیم. بر خلاف خیلی از افراد و مردم ایران که تهران را خوب می‌دانند. یا مردم و شرکت‌های تهران را بهترین می‌دانند. ما در کاشان کار می‌کنیم. و در کاشان زندگی می‌کنیم. مردم کاشان یکی از خونگرم‌ترین مردم ایران هستند. کاشان پایتخت کهن ایران است. کاشان با داشتن دیرینه‌ای 7 هزار ساله، تنها شهر با قدمت ایران است. کدام شهرهای ایران قدمتی بیشتر از کاشان دارند. طراحی سایت کاشان.

5/5 - (3 امتیاز)
error: Content is protected !!