تولید محتوا

تولید محتوا متنی، در این سافت به صورت تخصصی و سئو شده انجام می‌شود. اگر محتوا متنی سئو شده نباشد. آن نوشته هیچ فرقی با یک نوشته کتاب یا مجله در گوگل ندارد. در واقع ما با سئو کردن محتوا متنی شما، آنچه که هدف شماست. را به گوگل ارائه می‌دهیم. ما در این سافت به شما در خصوص کیفیت محتوای تضمین می‌دهیم. در واقع ما از انچه که انجام می‌دهیم. اطمینان کامل داریم مهم‌ترین شاخص‌های ما در تولید محتوای متنی را در زیر مشاهده کنید. طراحی سایت.

  • ارائه محتوای یونیک و خاص بدون هیچگونه کپی
  • توجه به تمامی اصول نگارش فارسی
  • ویرایش محتوای متنی توسط تیم حرفه‌ای
  • تضمین بازپرداخت هزینه به مشتری در صورت کپی بودن
  • بازنگری و ویرایش محتوا در صورت نارضایتی مشتری

 

چرا به تولید محتوا متنی نیاز داریم؟

مخاطبان سایت شما با دیدن و خواندن محتوا سایت شما تصمیم می‌گیرند. که شما در کارتان تخصص دارید. یا نه! اگر محتوای سایت شما حرفه‌ای نباشد. نمی‌توانید نظر مشتری را جلب کنید. مشتری را باید با محتوایی اصولی و درست متقاعد به خرید یا استفاده از خدمات‌تان کنید. شما نمی‌توانید با محتوایی که از نظر بازاریابی غلط است. یا از نظر نگارشی مشکل دارد. مشتری جذب کنید. تولید محتوا سئو شده یک تخصص است. ما در این سافت علاوه بر موارد مهم نگارش و سئو محتوا. به نکات بازاریابی هم توجه می‌کنیم.

ما در این سافت محتوایی کاملا یونیک و اختصاصی برای شما تولید می‌کنیم. و تضمین می‌کنیم در صورتی که حتی یک جمله از محتوای تولیدی توسط ما کپی بود. کل مبلغ پرداختی شما برگشت می‌شود. در این سافت کلیه موارد توسط تیم حرفه‌آی انجام می‌شود. و بعد از تولید محتوا، دوبار محتوای تولید شد توسط تیم ویراستار، ویرایش می‌شود. تا هیچ نکته‌ای جا نماند. در صورتی که از محتوای تولید شد رضایت نداشته باشید، تیم این سافت مطابق با نظرشما آن را ویرایش می‌کند.

 

زمان تحویل محتوا

کیفیت و زمان مهم‌ترین اصل این سافت است ما در کمترین زمان ممکن بهترین محتوا را برای شما آماده می‌کنیم. ما دراین سافت هدفی جز رضایت مشتریان خود نداریم ما به کیفیت و زمان اهمیت می‌دهیم. چون می‌دانیم مشتری نباید به دلیل سهل انگاری ما، دچار ضرر و زیان شود. ما به شما تضمین می‌دهیم. که در صورت تاخیر در تحویل محتوا، راهکارهای ویژه‌ای داریم.

  • بازپرداخت 15 درصد از هزینه به مشتری بابت هر روز تاخیر در تحویل محتوا
  • تحویل رایگان محتوا پس از 3 روز تاخیر
  • ارائه کد تخفیف جهت استفاده در سفارش‌های بعدی

تولید محتوا سئو شده

محتوا سئو شده، سایت‌تان را به ما بسپارید. ما تمامی مطالب و نوشته‌های سایت شما را با قواعد سئو نگارش می‌نویسیم. شاید شما هم شنیده باشید. که محتوا پادشاه است. بله محتوا مهم است. اما هر محتوایی مهم نیست. محتوایی مهم است که سئو شد باشد. یعنی با اصول و قواعد سئو سایت نوشته شد باشد. حالا اگر ما نوشته سئو شد ننویسیم. چه می‌شود؟ هیچ نمی‌شود. فقط سایت شما در این مورد از نظر گوگل بی‌کیفیت است. این موضوع در رتبه سایت شما در گوگل تاثیر می‌گذارد، پس محتوا سئو شد پادشاه است.

 

تولید محتوا متنی، تولید محتوا متنی سئو شده، یکی از خدمات این سافت است. ما در مجموعه این سافت بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم. اگر برای تولید محتوا متنی مقالات و مطالب سایت‌تان. نیاز به فردی متخصص دارید. کافیست تا با مجموعه این سافت تماس بگیرید. ما در این سافت تیم تولید محتوا متنی داریم. شما می‌توانید تولید محتوا متنی برای محصولات، مقالات و… سایت‌تان را به ما بسپارید. ما به صورت تیمی و تک نفره بنابر نیاز شما این کار را انجام می‌دهیم.

4.8/5 - (5 امتیاز)
error: Content is protected !!