آموزش طراحی وب سایت

آموزش طراحی سایت، این سافت بیش از 5 سال است. که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می‌نماید. شما می‌توانید با خیال راحت در دوره‌های حضوری و غیر حضوری این سافت شرکت کنید. در پایان دوره به کسانی که در آزمون قبول شده باشند. مدرک معتبر ارائه می‌شود. همچنین تمام کسانی که مایل به همکاری با مجموعه این سافت باشند. در این مجموعه استخدام می‌شوند. دوره طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته است. و شما می‌توانید با کمترین دانش در زمینه کامپیوتر در این دوره‌ها شرکت کنید.

چرا طراحی سایت یاد بگیرم؟

اگر دوست دارید در حوزه وب فعالیت کنید. قطعا یکی از بهترین کسب و کارها طراحی سایت است. پس با یادگیری طراحی سایت می‌تونید هم برای خودتون کار کنید. هم میتونید استخدام شرکت‌ها و… شوید. طراحی سایت به دلیل گسترش اینترنت بسیار رواج پیدا کرده است. تا جایی که در 5 سال آینده هر کسب و کار نیازمند سایت است. یعنی اینکه با گذشت زمان کسب وکار شما رونق بیشتری می‌گیرد. پس با یادگیری طراحی وب سایت می‌تونید درآمد خوبی داشته باشید.

مراحل آموزش طراحی سایت

  • آموزش HTML5 مقدماتی تا پیشرفته
  • آموزش CSS  مقدماتی
  • آموزش PHP مقدماتی تا پیشرفته
  • آموزش وردپرس به صورت جامع
  • آموزش جاوا اسکریپت مقدماتی
  • آموزش سرچ کنسول گوگل
  • آموزش گوگل آنالیتیکس
  • آموزش سئو پایه

آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته

ما در این دوره سعی کرده‌ایم. تا دوره‌ای جامع و کامل از پایه تا حرفه‌ای برای افرادی که می‌خواهند. طراحی سایت را فرا بگیرند. آماده کنیم. در این دوره شما از ابتدایی‌ترین نکات تا نکات تخصصی را از اساتید و متخصصان مجموعه این سافت فرا می‌گیرید. بعد از اتمام دوره علاوه بر مدرک معتبر برای ارائه به شرکت‌ها و سازمان‌ها. می‌توانید در مجموعه این سافت مشغول به کار شوید. این دوره برای شهروندان کاشانی به صورت حضوری و برای سایرین به صورت غیرحضوری است. دوره غیرحضوری به صورت انلاین و عملی است.

 

آموزش طراحی سایت حضوری

اگر شما در کاشان زندگی می‌کنید یا در شهرهای اطراف آن، شما می‌توانید. در این دوره شرکت کنید. اما اگر در سایر شهرها زندگی می‌کنید. می‌توانید در دوره طراحی سایت آنلاین ما شرکت کنید. تفاوت این دوره‌ها با هم فقط در نحوه برگزاری آن است. این دو دوره از نظر آموزش ارائه مطلب یکسان هستند. و حتی در دوره طراحی سایت غیرحضوری شما دارای پشتیبانی یکساله هستید. در دوره حضوری به دلیل حضور فرد در کلاس پشتیبانی فقط تا 3 ماه بعد از پایان دوره است. سئو سایت.

 

هزینه آموزش طراحی سایت

هزینه آموزش طراحی سایت در دوره حضوری 1 میلیون 400 هزار تومان است. و 36 جلسه 1 و نیم ساعته است. و هزینه دوره آنلاین 900 هزار تومان است. که 36 جلسه 2 ساعته است. دوره آنلاین به دلیل عدم حضور هنرجو در هر جلسه 30 دقیقه بیشتر است. همچنین هزینه دوره را می‌توانید به صورت اقساطی پرداخت کنید. پرداخت اقساطی برای هر دو دوره حضوری و آنلاین است. و 30 درصد مبلغ ابتدا پرداخت می‌شود. و الباقی را در 3 قسط ماهانه پرداخت می‌نمایید. طراحی سایت در کاشان.

 

آموزش طراحی سایت در کاشان

آموزش طراحی سایت در کاشان، به صورت حضوری است. اگر شما در کاشان زندگی می‌کنید. می‌توانید در دوره‌های حضوری آموزش طراحی وب سایت شرکت کنید. این دوره توسط تیم حرفه‌ای طراحی سایت این سافت برگزار می‌شود. همچنین در پایان دوره در صورت تمایل می‌توانید با مجموعه این سافت همکاری نمایید. ما در این سافت چه در دوره حضوری و چه در دوره آنلاین تمامی مباحث را به صورت کامل و پروژه محور آموزش می‌دهیم. و در پایان دوره تا 3 ماه پشتیبان شما هستیم.

 

تولید محتوا متنی

سئو محتوا در واقع هدف شماست ما آن را به گوگل ارائه می‌دهیم. ما در این سافت به شما در خصوص کیفیت محتوای تضمین می‌دهیم. در واقع ما از انچه که انجام می‌دهیم. کلیه موارد توسط تیم حرفه‌آی انجام می‌شود. و بعد از تولید محتوا، دوبار محتوای تولید شد توسط تیم ویراستار، ویرایش می‌شود. ما بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم. اگر برای تولید محتوا متنی مقالات و مطالب سایت‌تان. نیاز به فردی متخصص دارید تماس بگیرید.

 

نمونه کارهای طراحی سایت این سافت

5/5 - (1 امتیاز)
error: Content is protected !!