طراحی سایت فروشگاهی حرفه‌ای

طراحی سایت فروشگاهی یک تخصص است. طراحی سایت فروشگاهی خود را به هر فردی نسپارید. متاسفانه افرادی هستند. که با استفاده از قالب‌های رایگان اقدام به طراحی سایت فروشگاهی می‌کنند. طراحی سایت با قالب‌های رایگان علاوه بر امنیت پایین و امکان هک شدن. به دلیل کدنویسی غیر تخصصی سئو پایینی نیز دارد. این موضوع باعث می‌شود تا شما پول و زمان خود را هدر دهید. ما در این سافت سایت شما را به صورت تخصصی طراحی می‌کنیم. همچنین کلیه سایت‌های طراحی شده سئو می‌شوند. و به راحتی در گوگل ایندکس می‌‍‌شوند.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یعنی ورود به بازار کسب و کارهای آنلاین. شما می‌توانید با یک سایت فروشگاهی، مغازه خود را در گوگل افتتاح کنید. داشتن یک مغازه در گوگل و اینترنت برای همه کسب و کارها الزامی است. زیرا در عصر جدید فروش به سمت فروش اینترنتی و مجازی رفته است. و کسب وکارهایی که از این قافله عقب بمانند. ضرر خواهند کرد ویا حتی ورشکست خواهند شد. فروش در اینترنت بسیار آسان‌تر از فروش در شبکه‌های مجازی مانند اینستاگرام است. زیرا طراحی و راه‌اندازی سایت آسان نیست. و تاکنون از طریق سایت کمتر از اینستاگرام کلاه‌برداری شده است.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

1. بررسی پروژه

بررسی خواسته‌های شما و گرفتن اطلاعات لازم برای شروع طراحی مطابق با سلیقه شما انجام می‌شود.

2. طراحی گرافیک

طراحی رابط کاربری سایت مطابق با استانداردهای روز دنیا همچون طراحی ریسپانسیو و…

3. برنامه نویسی

برنامه نویسی تخصصی و حرفه‌ای مطابق با استانداردهای امنیتی روز همراه با پنل مدیریت فارسی

4. راه اندازی سایت

راه اندازی اولیه سایت و ارائه به شما جهت بررسی و رفع عیب نهایی سایت و انجام تغییرات مورد نیاز

قرارداد طراحی سایت
خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

خدمات و پشتیبانی حرفه‌ای را با این سافت تجربه کنید!

طراحی سایت فروشگاهی ساده

طراحی سایت فروشگاهی ساده با هدف شروع کسب و کارهای نوپا و افرادی که می‌خواهند. با مبلغ کم در فضای کسب و کارهای اینترنتی شروع کنند. خوب است. این نوع طراحی به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. و هیچ تفاوتی با سایر پلن‌ها ندارد. تنها تفاوت آن در حجم هاست، نوع دامین و کدنویسی ریسپانسیو است. همچنین از نظر پشتیبانی نیز دارای محدودیت‌هایی است. پشتیبانی این نوع سایت فروشگاهی روزهای کاری هفته 8 الی 17 است.

طراحی سایت فروشگاهی پیشرفته

طراحی سایت فروشگاهی پیشرفته برای شرکت‌ها و افرادی است. که می‌خواهند با قدرت در فضای اینترنت وارد شوند. این نوع طراحی به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. و هیچ تفاوتی با سایر پلن‌ها ندارد. تنها تفاوت آن با پلن حرفه‌ای در حجم هاست، نوع دامین و طراحی اپلیکیشن اختصاصی است. همچنین از نظر پشتیبانی نیز دارای محدودیت‌هایی است. پشتیبانی این نوع سایت فروشگاهی به صورت 7 روز هفته و از ساعت 8 الی 17 است.

طراحی سایت فروشگاهی سفارشی

طراحی سایت فروشگاهی سفارشی برای سازمان‌ها، شرکت‌ها و افرادی است. که قبلا سایت فروشگاهی داشته‌اند. یا می‌خواهند از ابتدا حرفه‌ای شروع کنند. این نوع طراحی به صورت کاملا حرفه‌ای و سفارشی انجام می‌شود. و همه چیز مطابق با سلیقه شما خواهد بود. در این نوع طراحی علاوه بر طراحی سایت یک اپلیکیشن به صورت هماهنگ با سایت شما طراحی می‌گردد. همچنین پشتیبانی به صورت 7 روز هفته و 24 ساعته است.

امتیاز دهید page