خانه » طراحی سایت شرکتی، سازمانی

طراحی سایت شرکتی، سازمانی

سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی، ارزان یا حرفه‌ای؟ سوال این است. برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها فقط میخواهند. یک سایت در اینترنت داشته باشند. و اصلا به طراحی سایت و امکانات و خدماتی که می‌توانند ارائه دهند. توجه نمی‌کنند. علاوه بر این می‌خواهند هزینه کمی بابت طراحی سایت بدهند. این درحالی هست. که هرچه سایت یک شرکت حرفه‌ای‌تر و کاربر پسندتر باشد. شرکت را هم حرفه‌ای نشان می‌دهد. اما متاسفانه در ایران، شرکت‌های کمی به سایت‌شان اهمیت می‌دهند.

طراحی سایت شرکتی، باید مطابق با رنگبندی ست اداری شرکت و لوگو شرکت باشد. اگر سایت شرکتی با رنگبندی و هارمونی شرکت تطابق نداشته باشد. باعث تضاد در کاربر می‌شود. زیرا هم کاربرانی که شرکت و رنگبندی سازمانی آن را دیده‌اند. و هم کاربرانی که اول سایت شرکت را می‌بینند. و بعد به شرکت می‌روند. دچار تضاد می‌شوند. به معنی کلی برای هماهنگی کامل سایت شرکت، ست اداری و لوگو شرکت. و همچنین سایر شبکه‌های اجتماعی باید از یک نوع رنگ یکسان یا تم یکسان استفاده کرد.

برای اینکه شرکت‌تان را حرفه‌ای جلوه دهید. باید روانشناسی رنگ‌ها در تم شرکت‌تان رعایت شده باشد. ما در مجموعه این سافت کلیه خدمات طراحی لوگو، طراحی ست اداری، طراحی تم رنگی شرکت. و سایر امور را از صفر تاصد در کنار طراحی سایت برای شما انجام می‌دهیم. ما کلیه خدمات را به صورت حرفه‌ای و توسط کارشناسان این صنعت انجام می‌دهیم. شما می‌توانید نمونه کارهای طراحی سایت این سافت را در پایین همین صفحه ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)
error: Content is protected !!